Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, mbrapa Ministrisë së Arsimit

1+1

75m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe 75 m2. Ndodhet në një pallat të ri, te sapo ndërtuar në katin e tretë banim. Disponon parkim nëntokësor. Cmimi 1700 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.