Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, në zonën e Astirit

2+1

80m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, në zonën e Astirit.
Sipërfaqja e apartamentit është 80 m2, i pajisur me hipotekë. Ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e pestë banim. Apartamenti shitet i pa mobiluar. Zona ofron facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.