>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, në zonën e Astirit

2+1

100.6m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, në zonën e Astirit.
Apartamenti ka tipologji 2+1, me sipërfaqe të brendshme 89.8 m2 dhe sipërfaqe e përbashkët 10.8 m2. Apartamenti shitet i mobiluar dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë banim. Është i pajisur me hipotekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.