>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, tek American 3

1+1

51.4m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, tek American 3.
Ka tipologji 1+1, i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë dhe 1 tualet. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 51.4 m2, ku 43.9 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, ndërsa 7.5 m2 sipërfaqe e përbashkët.
Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.
Shitet 850 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.