>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, tek American 3

2+1

99.7m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, tek American 3.
Ka tipologji 2+1, i organiziuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 99.7 m2, ku 85.24 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, ndërsa 14.45 m2 sipërfaqe e përbashkët. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 850 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.