Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, tek Rruga e Kavajës

3+1

126.5m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, tek Rruga e Kavajës.
Apartamenti ka tipologji 3+1, i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor. Sipërfaqja totale është 126.5 m2, nga të cilat: 110 m2 është sipërfaqe e brendshme dhe 16.5 m2 sipërfaqe e përbashkët. Godina ofron dhe parkim në katet poshtë. Është ndërtim i ri me punime shumë cilësore, gjithashtu dhe zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.
Shitet 1400 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.