>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi

2+1

98.30m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale 98.30 m2, nga te cilat 85.50 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 12.80 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ka tipologji 2+1, i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Pallati është ndërtim i ri, me ashensor.
Cmimi i apartamentit është 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!




    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.