>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament, pranë Drejtorisë së Tatimeve Korçë

3+1

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 7 Korçë, pranë Drejtorisë së Tatimeve. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m2. Ka tipologji 3+1+2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një vile 3 katëshe, i pa mobiluar. Ndodhet në rrugë kryesore dhe zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode. Cmimi i shitjes 600 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.