>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament pranë liqenit, Pogradec

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament shumë pranë liqenit në Pogradec. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një pallat të ri, kati i dytë banim me ashensor. Ka një vendndodhje shumë të mirë vetëm 2 minuta larg nga liqeni. Shitet i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.