>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament te Kompleksi Favina, Korçë

3+1

144m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 143,67 m2 nga të cilat 120,80 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 4,2 m2 sipërfaqe ballkoni dhe 18,67 m2 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim, me ashensor. Apartamenti është i pajisur vetëm me kuzhinë dhe disa mobilje të tjera.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.