>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament te Lagjia 10, Korçë

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament te Lagjia 10, Korçë. Apartamenti është shumë mirë i mobiluar dhe i rikonstruktuar. Ka sipërfaqe 60 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, ballkon i mbyllur dhe tualet. Ndodhet në katin e katërt banim. Apartamenti është i pajisur me kondicioner dhe sistem ngrohje qendrore me gaz.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.