Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Diga e Liqenit Artificial, Rruga Peti

2+1

114m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1, Tek Diga e Liqenit Artificial, Rruga Peti.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 114 m2. Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në dhomë ndenje+kuzhina, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ambjenti është i mobiluar këndshëm dhe i investuar.
Zona ofron facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Shitet 1300 Euro/m2.
Për një vizitë në pronë ose për më shumë informacion na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.