>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Tiranë

2+1

111.8m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Tiranë.
Ka tipologji 2+1 i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 111.8 m2, nga të cilat 95.6 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 16.2 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e katërt banim, me ashensor. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 920 E/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.