>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Hekurudha, Plazh, Durrës.

3+1

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Hekurudha, Plazh, Durrës.
Apartamenti ka sipërfaqe 120 m2 dhe tipologji 3+1. Pallati është i sapo ndërtuar, me ashensor dhe punime cilësore. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Shitet 500 Euro/m2.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.