>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë

2+1

114m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e dytë banim, me ashensor. Ka sipërfaqe totale 114.27 m2, nga të cilat 96.20 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 3.2 m2 sipërfaqja e ballkonit ndërsa sipërfaqja e përbashkët është 14.87 m2. Apartamenti shitet i mobiluar shumë mirë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.