>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Lagjia 10, Korçë

1+1

84m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 10, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 84 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet. Ndodhet në katin e pestë banim dhe shitet i mobiluar. Çmimi 3 500 000 lekë i mobiluar, ndërsa i pa mobiluar 3 000 000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.