>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë

3+1

123m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 18, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 123 m2 dhe tipologji 3+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e tretë, pallat i ri me ashensor. Apartamenti është i pa rregulluar pasi nuk është banuar më parë. Zona ku ndodhet ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.