>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Lagjia 4, Korçë

1+1

55m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Lagjia 4, Korçë. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe 55 m2. Ndodhet në katin e parë banim. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar. Cmimi 2.900.000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.