>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Mali i Robit, Kavajë

1+1

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartamenti ka sipërfaqe prej 70 m2 dhe tipologji 1+1. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor, pallati nuk ka asnjë dëmtim nga tërmeti, zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit. Apartamenti shitet i mobiluar .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.