Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Mali i Robit, pranë Fafa Resort

1+1

70m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament tek Mali i Robit, pranë Fafa Resort. Ka një vendndodhje shumë të mirë dhe komplet me pamje nga deti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe tipologji 1+1. Pallati është ndërtim i ri, sapo ka përfunduar. Shitet 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.