Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë

2+1

99m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament tek Rruga e Kosovarëve, Tiranë.
Pallati është në ndërtim e sipër dhe përfundon në fund të vitit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 99 m2 dhe tipologji 2+1+2. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, dy tualete, dy korridore dhe ballkon. Ndodhet në katin e tretë banim.
Shitet 2000 E/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.