>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës.

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës. Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe një sipërfaqe prej 60 m2. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe verandë me hapësirë të madhe. Ndodhet në katin e shtatë banim, me ashensor. Shitet i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme. Apartamenti ka verandë të madhe, e cila të jep mundësinë për të ndërtuar dhomë tjetër. Pallati ku ndodhet apartamenti është ndërtim i ri.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.