>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2. Tipologjia e tij është 1+1 me 2 ballkone, me organizim: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e katër banim, me ashensor. Pallati është ndërtim i ri dhe nuk ka qenë i banuar më parë. Shitet i pa mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.