Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës

1+1

67m²

Në shitje

Përshkrimi

Ka vendndodhje shumë të mirë dhe eshte me pamje nga deti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67 m2 dhe tipologji 1+1. I organizuar në dhomë gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim, i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.