Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës

1+1

96m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament ne shitje. Ka vendndodhje shumë të mirë, brezi i parë me pamje nga deti. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe tipologji 1+1. Ndodhet në katin e dhjetë banim, me ashensor. Apartamenti është totalisht i investuar, deri në detaje dhe në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.