>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës, pranë Majestic.

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës, pranë Hotel Majestic. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe tipologji 2+1. Eshte i organizuar në: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e tretë banim. Shitet pjesërisht i mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.