Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament tek Shkëmbi i Kavajës

1+1

60m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartamenti ka tipologji 1+1 dhe një sipërfaqe prej 60 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e parë banim, i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.