>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet apartament-Uji i Ftohtë, Vlorë

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament tek Rruga Dhimitër Konomi, Uji i Ftohtë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine në ndërtim e sipër me pamje nga deti. Ka sipërfaqe totale prej 90m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme është 79m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 11m2. Apartamenti ka tipologji 2+1. Zona në te cilën ndodhet pallati i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Cmimet variojnë 1000-1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.