>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet duplex në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi

2+1

127.70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet duplex në Tiranë, Unaza e Re, Rruga Nexho Konomi.
Duplex-i ka një sipërfaqe totale 127.70m2, nga të cilat 111.10m2 është sipërfaqja e brendshme e duplex-it, 16.60m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 33.90m2 është sipërfaqja e verandës. Ka tipologji 2+1+2, duplex-i është i organizuar në sallon+ kuzhinë dhe një tualet në katin e parë, 2 dhoma gjumi dhe një tualet në katin e dytë. Pallati është ndërtim i ri, me ashensor.
Cmimi 1100 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.