>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan + garazh tek Lagjia 10, Korçë

None

40m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan + garazh tek Lagjia 10 në Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 24 m2 ndërsa garazhi ka sipërfaqe 16 m2. Dyqani dhe garazhi janë të lidhura së bashku me anë të një dere. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Çmimi 2.600.000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.