>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan dhe garazhd tek Lagjia 7 Korçë

None

57m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan dhe garazhd, Lagjia 7 Korçë. Ndodhet në katin përdhe dhe ka sipërfaqe totale së bashku me garazhin 57 m2. Dyqani dhe garazhi lidhen bashkë me anë të një derë nga brenda. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Çmimi 3 500 000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.