>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan, Lagjia 6 Durrës

None

73m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan në Durrës, Lagjia 6. Dyqani ka një sipërfaqe totale 73 m2 dhe ndodhet në katin e parë. Është i pajisur me fasadë xhami, gjithashtu ka dhe tualet. I përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme, si përshembull: klinikë, zyrë, bar etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.