>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan në Qendër, Korçë

None

58m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan në qendër, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 58 m2, i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit. Dyqani ka vendndodhje shumë të mirë, në qendër të qytetit dhe është mundësi shumë e mirë investimi!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.