>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan tek Bulevard Republika

None

52m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan tek Bulevard Republika. Ka sipërfaqe totale 52 m2. Dyqani ka sipërfaqe 27 m2 dhe ka 25 m2 oborr. Oborri lidhet me dyqanin me derë lidhëse. Dyqani është i kompletuar ka dhe tualet. Mundësi e mirë investimi pasi ndodhet në bulevard kryesor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.