>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet dyqan tek Bulevardi në Durrës

None

70m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet dyqan tek Bulevardi në Durrës.
Dyqani ka një sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe ndodhet në katin e dytë. Është i pajisur me fasadë xhami, dhe ka pamje nga bulevardi kryesor. Është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme, si përshembull: klinikë, zyrë, bar etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.