>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet garsoniere pranë Kompleksit Favina, Korçë

None

66.68m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet garsoniere pranë Kompleksit Favina në Korçë. Ka sipërfaqe totale 66.68 m2 nga të cilat: 37.5 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 7.8 m2 është sipërfaqja e ballkonit, 6.18 m2 sipërfaqe e përbashkët dhe 15.2 m2 sipërfaqja e tarracës. Ndodhet në katin e dhjetë banim, me ashensor. Çmimi 480 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.