>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet godinë tek Pazari i Vjetër Korçë

Zonë e frekuentuar!

None

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet godinë dy katëshe + truall tek Pazari i Vjetër Korçë. Ka sipërfaqe trualli 120 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 70 m2. Godina është e pa rregulluar. Është e përbërë nga dy kate+bodrum. E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi dhe mundësi e mirë investimi. Pazari i Vjetër Korçë është një nga zonat më të frekuentuara dhe të zhvilluara të qytetit të Korçës pasi ofron mundësi shumë të mira për zhvillimin e bizneseve të ndryshme.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.