>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet hotel afër qendrës, Korçë

None

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet hotel në Korçë, 300 m larg nga qendra e qytetit. Hoteli është totalisht i investuar dhe arreduar në mënyrë bashkëkohore. Ka sipërfaqe trualli 107 m2 dhe njollë ndërtimi 72 m2. Është i përbërë nga tre kate + 1 kat nëntokë. Ka në total 10 dhoma: 3 dhoma standarde me krevate dopjo, 3 double room, 2 dhoma me krevat dopjo dhe tek, 1 dhomë e pajisur me 2 krevate tek dhe një suitë me hapësirë të madhe dhe oxhak. Hoteli gjithashtu ka Bar me 36 vende, restorant me 60 vende si dhe kuzhinën të kompletuar. Ka lavanderi me të gjitha pajisjet. Hoteli ka sistem ngrohje me kaldajë dhe kondicioner. Ka gjithashtu panel diellor. Mundësi e mirë investimi pasi hoteli është totalisht i investuar me kushte bashkëkohore.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.