Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet hotel, restorant dhe karburant, Rruga Bilisht-Kapshticë

None

1500m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet hotel, restorant, karburant pranë doganës Kapshticë. Ka sipërfaqe trualli 1500 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 420 m2. Kati i parë është restorant, kati i dytë është hotel i përbërë nga 15 dhoma. Biznesi ka qenë funksional. Shitet 800 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.