Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet hotel tek Shkëmbi i Kavajës

None

2300m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet hotel tek Shkëmbi i Kavajës.
Hoteli ndodhet buzë detit, në brezin e parë, pra me një vendndodhje shumë të mirë.
Është i përbërë nga 3 kate, përkatësisht: kati i parë restorant, disponon biznes të ngritur për bar, restorant etj
Kati i dytë dhe i tretë shërbejnë për hotelin me 20 dhoma në total. Sipërfaqja e ndërtimit është 300 m2 ndërsa truall 2000 m2, cka të ofron mundësinë për të realizuar dhe ndërtim tjetër.
Hoteli gjithashtu ka dhe një Lounge të veçuar.
Hapësira para hotelit jep mundësinë që të vendosen rreth 100 çadra plazhi.
Është i kompletuar me të gjitha mobiljet dhe pajisjet e duhura.
Cmimi 550 000 Euro, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.