>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet me cmim okazion apartament tek Sheshi Iliria, Durrës

2+1

105.3m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet me cmim okazion apartament tek Sheshi Iliria, Durrës.
Me sipërfaqe totale 105.3m2 ku 94m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.3m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologjinë 2+1+2, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të sapo përfunduar me ashensor.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.