>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet njësi tek Rruga e Elbasanit

None

20m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet njësi me fasadë nga rruga, ndodhet në zonën e Rrugës së Elbasanit. Njësia ka një sipërfaqe prej 17.76m2 + 2.85m2 sipërfaqe e përbashkët dhe është e organizuar nga një ambjent + një tualet.
Cmimi është 3000 Euro/m2, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.