>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet objekt 3 kate + papafingo pranë qendrës, Korçë

None

1823m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet objekt pranë qendrës Korçë, tek pazari. Objekti është i përbërë nga 3 kate + papafingo. Ka sipërfaqe trualli 867 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi në total 1823 m2. Sipërfaqja e kateve : Kati përdhe 471 m2, kati i parë 562 m2, kati i dytë 531 m2 dhe papafingo 259 m2. Të tre katet janë organizuar dhe mund të shfrytëzohen si ambjente biznesi, ndërsa papafingo është ambjent banimi. Objekti mund të shitet dhe me kate dhe secili kat ka hyrje më vete. Zona është mjaft e përshtatshme për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit pasi është një zonë me lëvizshmëri të lartë. Cmimi 500 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.