>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ose jepet me qera apartament në hyrje të bllokut, Tiranë.

2+1

75m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera apartament në hyrje të Bllokut, Tiranë.
Me sipërfaqe 75m2 dhe tipologji 2+1. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.
Apartamenti jepet bosh.
Cmimi qerasë: 500 Euro/muaj
Cmimi shitjes: 175000 Euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.