>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet ose jepet me qera vilë pranë Pazarit të Vjetër, Korçë

Totalisht e investuar!

None

280m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera vilë totalisht e investuar pranë Pazarit të Vjetër, Korçë, Lagjia 8. Vila ka sipërfaqe trualli 280 m2 dhe është e përbërë nga 2 kate + papafingo + bodrum. Organizimi i kateve:
Kati i parë: 178 m2, i organizur në: sallon, trapezari, kuzhinë, dhomë ndenje, tualet dhe verandë.
Kati i dytë: 178 m2, i organizuar në: 3 dhoma gjumi, holl i madh, 2 tualete, ballkon, verandë.
Papafingo i ndarë në dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i madh.
Bodrum me sipërfaqe 180 m2, i rregulluar i gjithi me lartësi 2,5 m2.
Vila ka sistem ngrohje me kaldajë me naftë. Ka oborr rreth 130 m2 , i rregulluar i gjithi me lulishte. Ka gjithashtu edhe vend për parkim. Vila është e përshtatshme për investim si hotel ose bujtinë pasi ka një vendndodhje mjaft të mirë , 3 minuta larg nga Pazari i Vjetër Korçë. Cmimi i qerasë 2000 euro/muaj, cmimi i shitjes 375.000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.