>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet papafingo tek Iliria në plazh, Durrës

Ndër zonat më të kërkuara për të jetuar dhe për pushime !

1+1

79m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet papafingo tek Iliria në plazh, Durrës. Ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe totale bashkë me ballkonin 79 m2. Ndodhet në katin e 9 të një pallati te ri, pa dëmtime nga tërmeti, shumë të mirëmbajtur dhe me ashensor . Ndodhet shumë pranë detit. Cmimi për shitje 550 Euro\m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.