>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet shtëpi private tek Lagjia 4, Korçë

2+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia 4, Korçë. Ka sipërfaqe trualli 60 m2. Shtëpia është e përbërë nga dy kate me sipërfaqe ndërtimi 40 m2 secili kat. Ka në total 3 dhoma dhe tualet, gjithashtu ka dhe pak oborr.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.