Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet shtëpi – Qendër Korçë

3+1

145m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet shtëpi në Korçë. Ka vendndodhje shumë të mirë afër pedonales së qytetit. Shtëpia ndodhet shumë afër qendrës dhe ka akses në rrugët kryesore, gjithashtu disponon të gjitha facilitetet e nevojshme shumë afër saj. Shtëpia është dy-katëshe + papafingo, e gjitha e mobiluar. Sipërfaqja e saj është 140 m2. E gjithë shtëpia është e përbërë nga tre dhoma gjumi, dy sallone, një kuzhinë dhe dy tualete. Çmimi i shtëpisë: 17 milion lekë të reja, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.