>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet super apartament në Tiranë, tek Park Gate

2+1

265m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super apartament në Tiranë, tek Park Gate. “Park Gate” është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik dhe pranë shërbimeve të nevojshme e bën një nga destinacionet më të preferuara.
Apartamenti është totalisht i investuar, mobilim bashkëkohor, pajisje tepër cilësore, hapësira të bollshme. Ka sipërfaqe të brendshme 115 m2 dhe verandë 150 m2, tipologji 2+1.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.