Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet super vilë me pamje nga deti

6+5

1103m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Vila pozicionohet në vijë të parë me pamje nga deti në një nga zonat më elitare në qytetin e Durrësit sic është ‘Rezidenca Qeveritare’.
Ka një sipërfaqe trualli prej 400 m2 dhe 1103 m2 ndërtimi.
Vila organizohet:
•3 kate dhe kati nëndhe funksional si parkim me kapacitet për 8 automjete.
Në total organizohet në:
•2 ambjente ndenje me oxhak
•7 dhoma gjumi
•8 tualete
Ambientet e ndenjes, korridoret si dhe tualetet janë shtruar me mermer ndërsa dhomat e gjumit janë shtruar me parket.
Investim ekstra është edhe oxhaku me sistem të shpërndarë në secilin kat.
Vlerë e shtuar e kësaj prone është dhe veranda me sipërfaqe prej 196 m2 me pamje nga deti!
Prona zotëron dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më tepër informacion apo një vizitë në pronë jeni te mirëpritur të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.